چراغ تزئینی سولار

چراغ تزئینی باغچه ای سولار برای محیط های باز مناسب می باشد. این چراغ را میتوانید بر روی دیوار نصب نموده و از نوردهی آن لذت ببرید. این چراغ سولار خورشیدی دارای یک پنل خورشیدی است که به صورت خودکار در نور آفتاب انرژی مورد نیاز خود را ذخیره نموده و شب هنگام یا موقع تاریک شدن هوا روشن میشود. یک باتری لیتیومی 800 میلی آمپری درون این چراغ تعبیه شده است. انرژی این چراغ دیواری درون باطری ذخیره میشود.


لامپ-خورشیدی


این محصول بدون نیاز به اتصال برق روشن میشود. چراغ دیواری باغی خورشیدی SOLAR MOTION SENSOR 20 LED LIGHT  دارای 20 عدد لامپ LED به رنگ سفید می باشد که این تعداد لامپها برای روشن کردن فضای باز کافی است. از دیگر ویژگی های این لامپ سولار خورشیدی میتوان به وجود دو سنسور حرکتی و نوری اشاره کرد.


لامپ-خورشیدی-باغچه


سنسور حرکتی در زمانی که مقابل لامپ سولار حرکتی ایجاد شود فعال میشود که موجب روشن شدن لامپ میگردد. سنسور نوری در هنگام تاریکی فعال میشود و لامپها را روشن میکند. یک محل مخصوص برای پیچ کردن این چراغ سولار بر روی دیوار وجود دارد تا راحت تر بتوانید آن را نصب نمایید. این محصول دارای خاصیت ضد آب بوده و دارای دکمه ی خاموش و روشن نیز می باشد.لامپ-خورشیدی-دیواری

اندازه ی این چراغ *9.5*12.4 سانتی متر بوده و با مواد ABS و پلاستیک ساخته شده است. پنل خورشیدی قدرتی معادل 0.55W داشته و سایز پنل آن 4.5*8 سانتی متر است. این چراغ را میتوانید در مکانهای باز مانند حیاط، فضای سبز کارخانجات، تالارها و .. استفاده نمایید.


لامپ-خورشیدی-دیواری