پیاز و سبزی خرد کن دستی

خرد کن دستی همه کاره چهار تیغه یکی از لوازم ضروری و کاربردی هر آشپزخانه ای می باشد. با استفاده از خرد کن دستی میتوانید سبزیجات و صیفی جات را به سرعت خرد نمایید و از کیفیت خرد شدن آنها لذت ببرید. خرد کن چار تیغه ها دارای تیغه های بسیار تیز و ضد زنگ می باشد. این تیغه ها برای خرد کردن هر چه بیشتر مواد غذایی به شکل داس طراحی شده اند و هنگامی که مواد غذایی درون محفظه پر باشد گیر نمیکنند.


خردکن-دستی-اصل


تیغه های این خرد کن از جنس استیل می باشند. اگر بخواهید مواد غذایی را به روشهای مختلف خرد نمایید میتوانید از حفره هایی که بر روی درب این خرد کن دستی آشپزخانه تعبیه شده است کمک بگیرید. کافیست دستگیره ی اهرمی خرد کن را درون هر یک از آنها قرار دهید تا مواد درون محفظه خلاف یا جهت عقربه ساعت و یا با سرعت بالا خرد شوند.خردکن-همه-کاره


این خرد کن همه کاره دستی درجه یک محفظه ی نسبتا بزرگی دارد که برای آماده سازی غذاهای میهمانی مناسب می باشد. محفظه از جنس پلاستیک بوده و بسیار مقاوم می باشد. برای رشته کردن یا ورقه کردن مواد غذایی همچون هویج، خیار، سیب زمینی، پنیر پیتزا و ... میتوانید از تیغه هایی که برای این کار در نظر گرفته شده اند استفاده نمایید.


خردکن-همه-کاره


بر روی درب این خرد کن دستی اصل سه عدد تیغه وجود دارد که میتوانید با کمک آنها مواد غذایی دلخواهتان را به اشکال مختلف دربیاورید. برای جلوگیری از سر خوردن یا لغزیدن دستگاه در حین کار چهار پایه چسبان در کف محصول وجود دارد که بر سطح مورد نظر چسبیده و تثبیت میگردد.


انواع-خردکن-دستی