نکات مهم در هنگام خرید فیروزه کوبی

اگر شما نیز به صنایع دستی و به طور کلی به آثار هنری علاقه مند می باشید و قصد خرید این محصولات را دارید باید به یکسری نکات در حین خرید محصولات توجه کنید تا محصولی با کیفیت و اصل را خریداری نمائید. با ما همراه باشید در ادامه با پاره از توضیحات در رابطه با خرید محصولات فیروزه کوبی.
اگر شما قصد خرید ظروف فیروزه کوبی را دارید باید بدانید هر محصول فیروزه کوبی ارزش خرید ندارد و شما باید کالایی با ارزش هنری بالا خریداری نمائید. یکی از مولفه های مهم در کیفیت ظروف فیروزه کوبی نوع سنگ فیروزه بکار رفته در آن می باشد.
در هنگام خرید فیروزه کوبی از متصدی فروشگاه حتما سوال کنید که سنگ فیروزه بکار رفته شده، فیرزه نیشابور است یا فیروزه کرمان. در مواردی پیش آمده است که نه تنها فیروزه با کیفیت استفاده نمی شود بلکه از فیروزه های تقلبی استفاده شده.
سنگ فیروزه اصل دارای طیف رنگی می باشد و این طیف از سبز تا آبی بوده اما سنگ فیروزه تقلبی تنها یک رنگ دشاته پس در هنگام خرید حتما به رنگ فیروزه بکار رفته شده توجه کنید. یکی دیگر از معیار های کیفیت محصول فیروزه کوبی اندازه سنگ بکار رفته شده می باشد.
هرچه میزان سنگ فیروزه بکار برده شده در تولید یک محصول فیروزه کوی بیشتر باشد، قیمت بالاتری نیز خواهد داشت. اما نحوه چیدمان این سنگ ها می باشد که این چیدمان باید کاملا منظم و با ظرافت خاصی بوده تا هیچ گونه فاصله ای بین سنگ ها نباشد.
اگر شما خرید اینترنتی فیروزه کوبی اصفهان را دارید حتما باید توجه کنید از مراکزی خرید کنید که ضمانت برگشت بر روی کالای خود داشته باشند تا در صورت عدم کیفیت و نارضایتی شما بتوانید محصول را مرجوع کنید.
برای مشاهده متنوع ترین محصولات فیروزه کوبی اصفهان و خرید فیروزه کوبی با قیمت مناسب به وب سایت فروشگاهی تک سبد مراجعه نمائید.

 


 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید