میکروفون همه کاره کارائوکه چه قابلیت هایی دارد ؟

کارائوکه از بهترین برندهای میکروفون بی سیم بوده که با قابلیت های بالا و کیفیت بسیار زیادی که دارد بسیار جذاب و مورد پسند مشتری ها شده است . این میکروفون کاملا بیسیم بوده و تنها با استفاده از یک باتری 2600 میلی امپری کار می کند. که شما میتوانید در زمان خالی شدن شارژ باتری بوسیله کابل آن را به برق متصل کرده و بعد از شارژ شدن کامل مجددا مورد استفاده قرار دهید. 


میکروفون بیسیم کارائوکه


میکروفون بیسیم کارائوکه یکی از نمونه های میکروفون بلوتوثی بوده که به صورت شارژی عمل میکند. این میکروفون مانند یک مکعب طراحی شده است که بسیار زیبا و مجهز به کلیدهای مدیریتی جهت تنظیم صوت و نویزگیر نیز می باشد. این میکروفون وایرلس بوده و به راحتی قابل حمل و جابه جایی است . به صورت کاملا بدون سیم طراحی شده است و از طریق بلوتوث اتصال برقرار میکند. این محصول مجهز به یک اسپیکر با قدرت پخش با سطح بالا بوده و کیفیت پخش استریویی دارد.


خرید میکروفون کارائوکه


قیمت : 112000 تومان 

خرید محصول

 

 از این میکروفون میتوانید در مکان ها و اماکن مختلف استفاده نموده و صدا ها را با بهترین کیفیت به گوش شنونده یرسانید. میکروفون بلوتوثی کارائوکه میتواند صدا را تا 10 برد به گوش شنونده رسانده و از ایجاد نویز و قطعی صدا جوگیری نماید. ما به شما پیشنهاد میکنیم برای سخنرانی ها، مجالس عروسی یا تولد و در مکان های مختلف دیگر که جمعیت زیادی حضور دارند از این میکروفون استفاده کرده و بهترین لجظات را برای دوستان و آشنایان خود محیا کنید. 


میکروفون بلوتوثی کارائوکه

یکی دیگر از قابلیت های میکروفون کارائوکه قابلیت ضبط صدا بوده که شما میتوانید توسط این قابلیت صداها را ضبط کرده و بعد از مدت ها به آن گوش دهید. 

برخی قابلیت های میکروفون کارائوکه :

  • سازگار با سیستم عامل اندروید و IOS
  • دارای سیستم سه مرحله ای کاهش نویز در قسمت میکروفن
  • دارای دو عدد اسپیکر سه وات
  • دارای دکمه هایی بر روی دستگاه جهت تنظیم ولوم، بلندی صدا، اکو، باس و جفت کردن صدا
  • دارای باتری لیتیومی با ۲۶۰۰ میلی مپر ظرفیت


میکروفون بی سیم ارزان

قیمت : 112000 تومان