مینی بلوتوث هندزفری

مینی بلوتوث هندزفری IP8 MINI WIRELESS BLUETOOTH EARBUD WITH CHARGING BOX  طراحی زیبا و بسیار ظریفی دارد. این هندزفری جهت استفاده برای یک گوش طراحی شده است و برای فعالیتهای مختلفی مانند رانندگی، ورزش و ... مناسب می باشد. این هندزفری بادیگاردی با انواع دستگاه های بلوتوث دار سازگار است. نسخه ی بلوتوث این هندزفری 4.2 می باشد.


هندزفری-بادیگاردی


با کمک این دستگاه میتوانید به تماسهایتان پاسخ داده و به موسیقی نیز گوش دهید. کیفیت صدای این هندزفری بادیگاردی اصل بالا می باشد و صدا با وضوح و شفافیت بالایی به گوش میرسد. در صورت تمام شدن شارژ این هندزفری میتوانید آن را داخل باکس شارژی که با محصول ارائه میشود قرار دهید. ظرفیت با باکس شارژ اضطراری 100 میلی آمپر است.هندزفری-بادیگاردی-اصلی


ابعاد این هدفون تک گوشی 2*1 سانتی متر می باشد. باکس شارژ آن نیز 4*2 سانتی متر است. جهت اطلاع از میزان شارژ و وضعیت آن میتوانید از شاخص ال ای دی محصول کمک بگیرید. از دیگر ویژگی های این مینی بلوتوث هندزفری میتوان به قابلیت حذف هوشمندانه سروصدای محیط و حذف نویز، اکوتراشه باکیفیت و صدای استریو با باس و کیفیت بالا، ساختار ارگونومیک و دکمه روشن/خاموش اشاره کرد.


هندزفری-بادیگاردی-ارزان


باتری این دستگاه از نوع لیتیومی بوده و ظرفیت آن 35 میلی آمپر می باشد. باطری این هندزفری در حالت آماده باش 120 ساعت بوده و برای مکالمه 3 ساعت می باشد. این دستگاه به مدت 2 ساعت قابلیت پخش موسیقی را دارد. فرکانس این هنزفری  20-20000HZ است.


هندزفری-بادیگاردی-موبایل