لامپ خورشیدی سنسوردار

لامپ خورشیدی سنسوردار SOLAR MOTION SENSOR 20 LED LIGHT از یک پنل خورشیدی، باتری لیتیومی و لامپ ال ای دی تشکیل شده است. این لامپ خورشیدی بدون نیاز به برق و تنها با ذخیره ی انرژی حاصل از نور خورشیدی قادر به روشن شدن می باشد. در این چراغ یک پنل خورشیدی به ابعاد 4.5*8 سانتی متر وجود دارد که به 6 تا 8 ساعت شارژ نیاز دارد.  پس از هربار استفاده نیز به مدت 8 ساعت قادر به نوردهی می باشد. 


لامپ-خورشیدی-دیواری


این محصول مورد استقبال طرفداران محیط زیست می باشد. با خرید این لامپ خورشیدی ارزان یک چراغ دائمی خواهید داشت که فضاهای باز را به خوبی روشن می نماید. با نصب این لامپ خورشیدی دیواری دیگر متحمل هزینه های جانبی همچون هزینه های برق، سیم کشی و خطرات ناشی از آن نخواهید شد. این لامپ دارای سنسور نور می باشد و با تاریک شدن و شب هنگام روشن میشود.لامپ-خورشیدی-باغچه


سنسور حرکت این محصول نیز در صورت ایجاد شدن حرکت مقابل لامپ فعال میشود و لامپ را روشن  میکند. 20 عدد لامپ ال ای دی در این محصول تعبیه شده است که با نور سفید رنگ خود بخش بزرگی از یک ناحیه را نوردهی می نماید. بدنه ی این محصول از پلاستیک با کیفیت بالا و مواد ABS تولید شده است و در مقابل باد،باران، طوفان، تگرگ و ... مقاوم است.


چراغ-خورشیدی-سنسوردار

اگر برای اولین بار از این محصول استفاده میکنید آن را می بایست 2 تا 3 روز مقابل آفتاب قرار دهید. ابعاد این محصول 4.8*9.5*12.4 سانتی متر بوده و با پیچ به راحتی بر روی دیوار نصب میشود. با استفاده از این لامپ باغ،باغچه و چمنزارها را تزیین نموده و از زیبایی و مفید بودن آن لذت ببرید.


لامپ-خورشیدی-سنسوردار