قیمت دوربین مدار بسته خودرو

بسیاری از فروشندگان دروبین های مدار بسته خودرو چه به صورت حضوری و چه در سایت ها اطلاعات غلطی در مورد دوربین های مداربسته ماشین در اختیار شما می گذارند، ما در این مقالبه سعی در راهنمایی صحیح و خرید یک محصول با اصالت و تضمبن شده خواهیم داست.


قیمت دوربین مدار بسته خودرو

دوربین های مخفی خودرو یا همان بلک باکس ( جعبه سیاه ماشین شما ) به کمک یک لنز قدرتمند و یک حافظه بسیار زیاد تمامی تصاویر در حین رانندگی شما را ضبط نموده و ذخیره  می نماید و دارای قفل ذخیره مخصوی می باشند. که در صورت بروز هر مشکلی اطلاعات به صورت رمز بندی شده بر روی حافظه دستگاه قرار گیرد.

دوربین مدار بسته بلک باکس

این دوربین ها به وسیله یک کابل شارژی مخصوص که از دهانه فندکی خودرو تغذیه می کند شارژ می شوند و طول تقریبی سیمی که برای نصب در اختیار شما قرار میگیرد 3 متر است که به راحتی و بدون مزاحمت آن را در درز های مخصوص عبور داده و متصل نمایید.

دوربین مدار بسته ماشین

برای اتصال در جای مناسب می توانید با استفاده از پایه نگهدارنده مخصوصی که جز ملزومات دوربین است آن را در کنار آینه جلوی ماشین به نحوی نصب کنید که مزاحمتی در دید شما ایجاد نکند و همچنین ختصیت نصب آینه در این قیمت این است که زاویه ی بسیار مناسبی قرار گرفته است.

دوربین مخفی خودرو

شما ابتدا پایه نگهدارنده چشبونکی مخصوص در جای مناسب قرار داده و محکم می نمایید و سپس بعد از دستگیره های نگهدارنده اطراف پایه را تنظیم میکنید و حالا دوربین در بین گیره ها قرار دهید. سپس کابل مخصوص به شارژ دوربین به سوکت شارژرش متصل کرده و سر دیگر ان را به فندک ماشین. دوربین مدار بسته خودروی بلک باکس با پایه لاکی مقاوم.

دوربین block box

هم اکنون شما به راحتی یک همراه همیشگی کنار خود دارید که همیشه در حال ضبط وقایع است و علاوه بر ایجاد امنیت و آرامش، باعث می شود خاطرات جالبی را برای خود از سفرهایتان داشته باشید. دوربین مدار بسته ماشین اصفهان یکی از قطب های فروش این محصول محبوب است.

بهترین دوربین مدار بسته خودرو

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید محصول از طریق لینک زیر اقدام کنید

خرید دوربین مدار بسته خودرو

فقط و فقط 79.000 هزار تومان

خرید دوربین مخفی ماشین