قیمت انواع بشقاب میناکاری تهران

یکی از هنرهای اصیل ایرانی که دارای پیشینه ای بیش از ۵ هزار سال می باشد و نقوش رنگارنگ و جلوه های جذاب این هنر زیبا نمودی از ذوق و استعداد هنری هنرمند ایرانی می باشد و نقشی از فرهنگ اصیل ایرانی را با خود همراه دارد، هنر میناکاری یا مینا سازی می باشد.
هنر میناکاری تهران که این روزها با دو روش مینای خانه‌بندی و مینای نقاشی تولید می شود. این هنر زیبا که به هنر آشتی خاک و آتش مشهور می باشد برای تولید محصولات متنوعی از زیر ساخت های فلزی و در سال های اخیر از زیر ساخت های سفالی استفاده می شود.
با ورد به بازار صنایع دستی ایرانی و نگاهی خریدارانه به این محصولات، خواهیم دید که دنیایی از طرح و رنگ ما را به افلاک می برد و در این میان ظروف میناکاری شده چشم ها را خیره می کند. گلدان میناکاری تهران در کنار سایر محصولات میناکاری جلوه ی بینظیر و چشم نواز دارد.
بشقاب های رنگارنگ میناکاری که در سایز ها و مدل های مختلفی تولید شده می تواند طیف وسیعی از سلیقه و بودجه خرید را پوشش دهد و با توجه به قيمت انواع بشقاب ميناكاري تهران می توان برای هر بودجه خریدی یک محصول متناسب در نظر گرفت.
شما می توانید برای مشاهده متنوع ترین محصولات میناکاری به مرکز خرید میناکاری در تهران مراجعه نموده و محصولی متناسب با سلیقه و بودجه خود تهیه کنید. هنری که زیبایی چشم نواز آن شهرت جهانی داشته.
نقاشی و تزیین فلزات با استفاده از رنگ مینایی که در کوره های مخصوص پخته می شود به این محصولات امکان کاربردی بودن نیز می دهد و شما می توانید از یک بشقاب میناکاری تهران علاوه بر جنبه تزئینی و هنری به عنوان یک وسیله کاملا کاربردی در مهمانی های خود استفاده کنید.
برای مشاهده متنوع ترین محصولات صنایع میناکاری و خرید اینترنتی صنایع دستی بدون واسطه به لینک زیر مراجعه نمائید.

 


برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید