فروش عمده میناکاری اصفهان

صنایع دستی از گذشته های دور تا کنون از محبوبیت ویژه ای برخوردار بوده اند و مهمترین دلیل برای ماندگاری این محصولات، جنبه کاربردی این محصولات در زندگی بشری می باشد، هر چند این روزها این محصولات بیشتر به لحاظ تزئینی مورد استفاده قرار می گیرند.

 یکی از صنایع دستی بسیار ظریف و زیبایی که به منظور تزئین سطح فلزات مورد استفاده قرار می گیرد، هنر یمناکاری اصفهان می باشد که دارای ظرافت و زیبایی خاصی یوده و نشان از هنرمندی و ذوق هنری مردمان ایران زمین دارد. برای مراجعه به مرکز فروش عمده میناکاری اصفهان کلیک کنید.

 برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید
ظروف میناکاری شده روی مس، دارای مراحل تولید پر زحمتی می باشد، ظرف زیرساخت مینا که معمولا از جنس مس می باشد بعد از قلمزنی، به خوبی لعاب کاری شده و به کوره رفته و تحت حرارت قرار میگرد تا زیر ساخت آماده برای نقاشی مینا شود.

 بعد از آماده سازی زیر ساخت، سطح زیر ساخت به زیبایی و با مهارت و دقت فراوان توسط هنرمند میناکار به زیبایی نقاشی می شود، بعد از نقاشی بر روی ظرف مجددا به کوره برده می شود و به خوبی حرارت می بیند تا رنگ بر روی زیر ساخت تثبیت شود.

 بشقاب میناکاری اصفهان، یکی از محصولات میناکاری زیبا و چشم نوازی می باشد که دارای تنوع بالایی از طرح ور نقش می باشد. سطح این ظرف به دست هنرمندان میناکار اصفهانی به نقوش اصیل و سنتی ایرانی منقش شده است. بشقاب میناکاری اصفهان را می توانید در فر نیز قرار دهید.شما می توانید ذوق هنری و مهارت هنرمندان میناکار را در نقش‌های زیبایی که بر روی ظروف پیاده سازی شده اند می توان به وضوح مشاهده کرد. هنری آکنده از ظرافت و مهارت که نشان از صبر و قدرت تشخیص هنری هنرمندان ایرانی دارد.

  

 

 

فروشگاه اینترنتی تک سبد، به عنوان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان محصولات میناکاری شده روی مس اصفهان در سطح داخلی و خارجی افتخار دارد در خدمت هموطنان عزیز باشد. این مجموعه  به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در ایران دارای نماد الکترونیکی اعتماد دو ستاره و با بدست آوردن درصد بالای رضایت مشتریان توانسته در مدت زمان کوتاهی جایگاه بالایی پیدا کند. ارائه ضمانت نامه ی 7 روزه عودت وجه بدون قید و شرط نشانه بالاترین کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده در این فروشگاه می باشد. جهت بازدید از فروشگاه به سایت www.taksabad.com   مراجعه نمایید.