روکش صندلی ماساژور؛ ارزان، کارآمد و قابل حمل

قیمت روکش صندلی ماساژور

 

آیا تاکنون اتفاق افتاده است که در منزل یا در خودرو یا حتی در محیط کار، دلتان برای یک ماساژ عالی و گرم لک بزند؟ برای پاسخ به این تمایل و نیاز، می‌توانید از یک محصول عالی و بی نظیر استفاده کنید.

 

روکش صندلی ماساژور

 

روکش صندلی ماساژور دقیقا تمام این مزایا را به شما تقدیم می‌کند. این ماساژور 5 موتوره دارای کش اتصال به صندلی است و به راحتی در حالت خوابیده و نشسته کاربرد دارد و به راحتی به صندلی خودرو یا مبلمان متصل می‌شود.

 

روکش صندلی ماساژور ارزان

 

در بسته این محصول دو کابل مخصوص فندلی ماشین و برق شهری وجود دارد که می‌توانید از آنها استفاده کنید. این روکش صندلی دارای یک ریموت کنترل است که با یک کابل به خود محصول متصل شده است.

 

خرید روکش صندلی ماساژور

 

این ماساژور به هیچ عنوان شارژی نیست و برای استفاده باید به برق متصل شود. در ریموت این محصول سه بخش خاموش/روشن، لرزش و حرارت وجود دارد. قابلیت حرارتی در کنار لرزش به گرم شدن کمر، شانه و گردن شما هم کمک می‌کند.

 

روکش صندلی

 

ابعاد این محصول 110 در 48 سانتی متر است و توان مصرفی آن 240 وات است. وزن این محصول 820 گرم است و مدل آن JB-100C است. می‌توانید از این محصول به عنوان روکش صندلی ماساژور ماشین استفاده کنید و در کنار زیبایی، ماساژی فوق العاده را برای شما فراهم می‌کند.

 

ماساژ حرفه‌ای

 

برای خرید بهترین مارک روکش صندلی ماساژور می‌توانید روی دکمه خرید پستی کلیک کنید تا علاوه بر قیمت ارزان، از داشتن محصولی با کیفیت بهره‌مند شوید و از آن لذت ببرید.

 

ماساژور در همه جا

 

قیمت محصول: 199000 تومان

خرید محصول