خرید گلدان فیروزه کوبی اصفهان با قیمت مناسب

هنر فیروزه کوبی، هنری که می توان به جرات گفت دارای پیشینه زیادی نمی باشد و مهد پیدایش این هنر مشهد می باشد ولی در حال حاضر در شهر اصفهان بیشترین پیشرفت را داشته است.
در هنر فیروزه کوبی از قطعات ریز فیروزه که باقی مانده فیروزه تراشی ها و یا از معادن فیروزه کوبی تهیه می شود، استفاده می شود. این قطعات فیروزه باید با دقت و ظرافت زیادی در کنار همدیگر قرار گرفته تا اثری زیبا خلق شود.
هنرمند فیروزه کوب نه تنها یک کار دستی انجام می دهد بلکه باید دارای یک روحیه هنری که توانایی شناخت و درک زیبایی و هنر را داشته، باشد. کسی هنر و زیبایی را شناخته و آن را در اثر هنری خود بکار ببندد.
در فیروزه کوبی، فاصله بین سنگ ها با لاک مخصوص فیروزه کوبی پر می شود و لازم می باشد که سنگاهی فیروزه با دقت و ظرافت در کنار یکدیگر قرار گرفته باشند تا این فاصله ها کمتر باشد و اثر هنری وزین تری تولید شود.
از هنر فیروزه کوبی برای تولید محصولات مختلفی استفاده می شود از جمله آینه و شمدان، گلاب پاش، گلدان، قندان و حتی بر روی زیورآلات نیز پیاده سازی می شود به طوری که زیورآلات فیروزه کوبی دارای محبوبیت ویژه ای در بین هنردوستان می باشد.
گلدان فیروزه کوبی اصفهان، که در ابعاد مختلف بر روی زیر ساخت های متنوعی تولید می شود و جنبه تزئینی دارد می تواند در تهیه یک هدیه تبلغاتی در کنار یک پایه چوبی زیبا قرار گرفته. این محصول زیبایی مس و سنگ فیروزه در کنار هم را به زیبایی به رخ کشیده و هنر ایران و ایرانی را نشان می دهد.
با توجه به محبوبیت صنایع دستی در بین مردم ایران و سایر ملل می توان از هدیه تبلیغاتی فیروزه کوبی اصفهان به عنوان یک هدیه تبلیغاتی ارزنده و مرغوب استفاده کرد و نه تنها زیبایی را هدیه می دهیم بلکه تاریخ و تمدن کشورمان را به سایر ملل می شناسانیم.
برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

خرید