خرید درب مغناطیسی توری و پلاستیکی

برند آسان مش یکی از بزرگترین و موفق ترین برند های ایرانی در تولید درب های مغناطیسی می باشد که دو نوع درب پلاستیکی و درب توری مگنتیک در ابعاد مختلف تولید و روانه بازارهای کشورمان کرده تا نیاز به استفاده از محصولات خارجی را برطرف سازد.

 درب های مگنتیک آسان مش دارای کلیه متعلقات مورد نیاز برای نصب می باشد و شما براحتی و بدون نیاز به ابزار خاصی و تنها با استفاده از چسب دو طرفه بسیار قوی ارائه شده همراه محصول می توانید آن را به چهارچوب نصب کنید.

 پرده مغناطیسی توری یا پلاستیکی برند آسان مش بسته به ابعادی که دارد می تواند دارای 18 تا 36 عدد مگنت بسیار قوی می باشد که به دلیل دارا بودن این مگنت ها شما می توانید براحتی و بدون نیاز به استفاده از دست براحتی از آن عبور کنید و درب بلافاصله بعد از عبور بسته می شود.

 برای مشاهده و خرید کلیک کنید

اطلاعات بیشتر و خرید


درب پلاستیکی آهنربایی ورودی مغازه ها یکی از پر مصرف ترین محصولات عایق حرارتی در زمستان می باشد که مانع از خروج هوای گرم و نفوذ هوای سرد به داخل ساختمان شده و در مصرف انرژی تا 70 درصد صرفه جویی می شود.

 

 


یکی از ویژگی های درب های مگنتیک آسان مش، قابلیت جدا شدن درب در پایان فصل و نگهداری برای نصب مجدد در فصل های بعدی می باشد. این درب ها قابلیت شستشو نیز دارد.

 شما می توانید با خرید پرده توری آهنربایی آسان مش و استفاده از آن نه تنها از نفوذ حشرات موذی به داخل ساختمان جلوگیری کنید بلکه به دلیل منافذ بسار ریز پرده توری فوق مانع از نفوذ گرد و خاک به داخل ساختمان می شود.

 با خرید و نصب پرده مغناطیسی توری شما می توانید از هوای آزاد  بدون نیاز به باز و بسته کردن درب، بهرمند شوید. این درب های مگنتیک دارای نحوه نصب بسیار آسانی بوده و قابلیت نصب بر روی انواع چهارچوب های فلزی و چوبی در، پنجره و... را دارد.