خرید اینترنتی انواع بند رخت آپارتمانی ارزان

خشک کردن لباس های شسته شده باید تحت شرایط خاصی انجام بگیرد از جمله اینکه لباس ها حتما در مجاورت هوای آزاد باشد زیرا در غیر این صورت موجب رشد باکتری ها و عوامل بیماری زا می شود.

 


اما شاید با توجه به سبک زندگی مدرن و کمبود جا و عدم امکان استفاده از بند رخت های سنتی، پاسخ شما این باشد که مجبور هستیم در محیط منزل لباس ها را خشک کنیم.
اما طراحان صنعتی به دنبال راه حلی برای این مشکل بوده اند و با طراحی انواع بند رخت آپارتمانی در تلاش برای حل مشکل کمبود جا برای خشک کردن لباس ها بوده اند.
طراحی این بند رخت آپارتمانی کشویی به گونه ای می باشد که براحتی می توانید از آن به راحتی در تراس یا حیات خلوت استفاده کنید و نگرانی کمبود جا نداشته باشید.
این بند رخت آپارتمانی دارای دو بال می باشد که هنگام باز کردن بند رخت امکان پهن کردن انواع لباس بر روی آن برای شما فراهم می ـورد از جمله شال، مانتو و ....
از مهترین ویژگی های یک بند رخت آپارتمانی جنس ساخته شده از آن می باشد که در اثر مجاورت با لباس های مرطوب دچار پوسیدگی و زنگ زدگی نشود.در طراحی این بند رخت دو قطعه پلاستیکی در نظر گرفته شده در قسمت پایه ها تا مانع از لیز خوردن بند رخت بر روی زمین شود.

 برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : 99000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید