خرید آبمیوه گیری دستی ایرانی حمایت از کالای ایرانی

 اگر شما نیز از آن دسته افراد می باشید که به نوشیدن آبمیوه های طبیعی علاقه دارید ولی به دلایلی و محدودیت های قیمت امکان خرید یک آبمیوه گیری برقی را ندارید می توانید با خرید یک آب میوه گیری دستی ارزان بدون نیاز به هزینه زیاد به آبمیوه طبیعی دسترسی داشته باشید.

 استفاده از آبمیوه ها بخصوص برای کودکان به عنوان میان وعده از سوی متخصصان علم تغذیه سفارش شده است اما منظور آبمیوه های صنعتی نمی باشد.
آبمیوه های صنعتی به دلیل دارا بودن شکر و مواد نگهدارنده می تواند تاثیرات سوئی را بر سلامت بدن داشته باشد، بنابراین نباید جایگزین آبمیوه های طبیعی شوند.
آبمیوه گیری چهار فصل فلزی بیتا، نمونه ای از یک آبمیوه گیری دستی ایرانی می باشد که به شما کمک می کند آب انواع مرکبات و همچنین انار را براحتی بگیرید بدون اینکه مزه تلخی پوست میوه وارد آن شود.
با استفاده از این آب ميوه گيري دستي می توانید یک لیوان نوشیدنی طبیعی و بدون مواد نگهدارنده تهیه کنید و به عنوان یک میان وعده سالم و مغذی به فرزندان خود بدهید.
بدنه این محصول از جنس چدن با پوشش رنگ کوره ای نسوز و ضد زنگ می باشد بنابراین بدون ترس از زنگ زدگی و خراب شدن می توانید بعد از هر بار مصرف آن را به راحتی شستشو دهید.
آبمیوه گیری چهار فصل بیتا، یک محصول کاملا ایرانی می باشد و شما با خرید آب میوه گیری دستی بیتا از تولید کنندگان داخلی حمایت کرده اید و به رشد و توسعه اقتصادی کشور کمک شایانی کرده اید.
برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید اینترنتی آب میوه گیری دستی ایرانی به لینک زیر مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت همراهی با ما می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : 165000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید