بهترین روکش صندلی ماساژور در تک سبد

 امروز در این مقاله قصد داریم شما را با محصولی جدید و بسیار کارآمد آشنا کنیم که با توجه به طراحی خلاقانه خود توانسته است تاثیر بسزای در حفظ سلامت بدن داشته باشد. روکش صندلی ماساژور و حرارتی فول سایز مدل JB-100Cمحصولی جدید با کارایی بالا.
این محصول دارای طراحی خلاقانه و هدفمند می باشد که توجه به کارایی بالا توانسته است با محبوبیت بسیاری مواجه شود. این روکش صندلی با مکانیسم حرارتی و گرمایشی در کنار ماساژ و ویبره در درمان بسیاری از درد ها و گرفتگی عضلات تاثیر بسزایی دارد.
این محصول جز بهترین روکش صندلی ماساژور موجود در بازار می باشد که با کارایی فوق العاده ای که دارد می تواند همواره در کنار شما باشد، نه تنها در ماشین بلکه در محل کار و در خانه شما در حین تماشای تلوزیون یا مطالعه کردن از آن بهرمند شوید.
با استفاده از روکش صندلي ماساژور 5 موتوره و هيتر حرارتی شما می توانید از درد های نواحی گردن، کمر و شانه در حین رانندگی رهایی یابید. این محصول به گونه ای طراحی شده است که مناسب برای خانه، خودرو و دفتر کار بوده.
در طراحی این روکش صندلی ماساژور اتومبیل 5 عدد موتور ماساژ تعبیه شده است که ماساژ لذت بخش در نواحی کمر، شان و گردن برای شما فراهم می آورد. یکی از ویژگی های این محصول دارا بودن دارای حالت حرارت و گرما دهی برای تسکین انواع دردها می باشد.
این محصول به صورت کنترل دار طراحی شده است و دارای دکمه های  پاور ویبره، پاور حرارت  بوده بر روی این محصول  سه دکمه به منظور  کنترل حالت ویبره که خاموش یا روشن کردن و کم و زیاد کردن میزان ویبره می باشد تعبیه شده است.

 


 

به منظور مشاهده تنوع محصولات ماساژور برقی و کسب راهنمای خرید روکش صندلی ماساژور به وب سایت تکسبد مراجعه نموده و ضمن خرید کالای با کیفیت از تخفیفات ویژه بهرمند شوید.برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 239000 تومان

خرید محصول